BT

Trochę inna szkoła językowa

Idea

Idea BTtalk zrodziła się z obserwacji i z buntu…

Z obserwacji jak nasi znajomi oraz jak nieznajomi radzą sobie z językiem angielskim w praktyce. Nakreśliliśmy w ten sposób pewien wspólny zbiór problemów z jakimi się wszyscy borykają. Zauważyliśmy, że obcy sobie ludzie zmagają się z tymi samymi trudnościami, które dotyczą głównie mówienia po angielsku.

Dlatego w naszej szkole chcemy przede wszystkim nauczyć Cię mówić, a także słuchać i rozumieć, rozumieć w sposób intuicyjny nawet gramatykę. Jednak główny nacisk kładziemy na mówienie, bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi – to speak English fluently. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy nasz autorski program, oparty na konwersacyjnych, warsztatowych metodach, gdzie w małych, maksymalnie 8 osobowych grupach słuchacze niezwykle aktywnie uczestniczą w zajęciach. Szczegóły na temat naszych założeń programowych opisujemy w akapicie: Nasze atuty.

Bunt nasz dotyczy takich metod uczenia języka obcego, które polegają przede wszystkim na analizowaniu zawartości książki oraz zeszytu ćwiczeń, gdzie większość czasu wszyscy spędzają w ciszy… I choć cisza bardzo często jest piękna i pozwala nam przeżyć refleksyjne momenty, to jednak nie sprzyja w żadnym stopniu nauce mówienia w obcym języku.

Dlatego w BTtalk zgodnie z jedną z naszych zasad „silence is not golden” staramy się maksymalnie wykorzystać czas na zajęciach i pobudzić słuchaczy do bardzo aktywnego uczestnictwa. Służy temu również bardzo skrupulatne tworzenie grup i dobór do nich kandydatów, tak aby wszyscy byli na bardzo podobnym poziomie komunikacyjnym. Chodzi o to, aby każdy czuł się komfortowo, co bardzo pomaga w zrobieniu postępów, ponieważ wierzymy, że krok naprzód robimy szybciej w przyjaznej, bezstresowej i radosnej atmosferze.

Jeśli szukasz zajęć pełnych humoru, ciekawych ćwiczeń i gier językowych, zajęć podczas których naprawdę dużo się mówi to serdecznie zapraszamy na nasze kursy grupowe lub indywidualne.

Pierwsza lekcja jest u nas zawsze bez zobowiązań. Można przyjść, spróbować, zobaczyć jak jest i dopiero wtedy podjąć decyzję.

Dlaczego My?

 • Przede wszystkim chcemy nauczyć Cię mówić.
 • Główny nacisk kładziemy na umiejętności komunikacyjne, wprowadzając wiedzę z zakresu gramatyki tylko w takim stopniu, jaki konieczny jest do porozumiewania się.
 • Oferujemy bardzo szeroką gamę przeróżnych ćwiczeń konwersacyjnych.
 • Według nas silence is not golden; wyjaśnienie w akapicie: Nasze atuty.
 • Bardzo skrupulatnie dobieramy słuchaczy, tak aby wszyscy prezentowali zbliżony poziom w ramach danego kursu.
 • Gwarantujemy optymalną liczbę słuchaczy w grupie (maksymalnie 8 osób), po to by każdy miał szansę wielokrotnie się wypowiedzieć i – co równie ważne – miał szansę być usłyszanym.
 • Chcemy, aby umiejętności były doskonalone przede wszystkim podczas naszych zajęć.
 • Bardzo świadomie wybieramy tematy spotkań, tak aby dotyczyły sytuacji życiowych.
 • Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych lektorów, uczymy języka nie tylko poprawnego i książkowego, ale także aktualnego, żywego i prawdziwego.
 • Panuje u nas bardzo przyjazna, wesoła i bezstresowa atmosfera nauki.
 • Lubimy dzielić się naszą wiedzą.
 • Bardzo nam zależy na Twoim sukcesie.
 • i…
 • W gruncie rzeczy jesteśmy fajni – po prostu.

Nasze atuty

W naszej szkole chcemy przede wszystkim nauczyć Cię mówić, a także słuchać i rozumieć, rozumieć w sposób intuicyjny nawet gramatykę. Jednak główny nacisk kładziemy na mówienie, bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi – to speak English fluently. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy nasz autorski program, który w skrócie opisujemy tak:

Program ramowy zawsze dopasowujemy do potrzeb poszczególnych grup i na bieżąco modyfikujemy. Omawiamy w gronie lektorów postępy słuchaczy ich trudności a także zgłaszane przez nich problemy czy prośby. Na tej podstawie wprowadzane są modyfikacje do programu indywidualnie dla każdej z grup. Ważną cechą oferowanych przez nas kursów jest ich użyteczność. Program opracowujemy nie tylko w oparciu o wiedzę językową, ale także o nasze praktyczne, nabyte za granicą, umiejętności i doświadczenia. Wiemy nie tylko jak mówić poprawnie, ale również jak mówić zrozumiale i naturalnie. Co niezwykle ważne, staramy się również zaznajamiać naszych słuchaczy z kulturą języka angielskiego oraz kulturą brytyjską w ogóle, aby bardziej poprawnie i świadomie operowali różnymi zwrotami. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach: od odpowiednich dla osób, które mówią bardzo dobrze i nie chcą tracić kontaktu z językiem, do przeznaczonych dla uczestników, którzy mówią niewiele lub w ogóle. Osoby początkujące jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie nauczyć, jak wyrazić w języku angielskim prostymi zdaniami każdą swoją myśl i potrzebę.
Grupy dla Dorosłych:Gwarantujemy Wam optymalną liczbę słuchaczy w grupie (maksymalnie 10 osób), po to aby każdy miał szansę wielokrotnie się wypowiedzieć i – co równie ważne – miał szansę być usłyszanym. Zapewnia to bardzo duży komfort słuchaczom i pozwala stworzyć bardzo kameralną, przyjemną atmosferę.
Grupy dla Dzieci:Dziecięce grupy sa odrobine wieksze (maksymalnie 10-12 osób), ze względu na częstą absencje dzieci. Dzieci lepiej uczą się w grupie, staramy się zapewnić Im najlepsze warunki do nauki poprzez zabawę.
Oferujemy szeroką gamę kursów przeznaczonych dla dorosłych i młodzieży. Szczególnie polecamy zajęcia dla początkujących oraz dla średniozaawansowanych ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji w środowisku zawodowym. Szczegóły naszej oferty prezentujemy w akapicie: Kursy.
Szkołę BTtalk wyróżnia przede wszystkim autorski program, w którym największy nacisk położony jest na ćwiczenie mówienia, bez zagłębiania się w zawiłości gramatyczne. Oczywiście uczymy gramatyki, jednak w takim zakresie i w taki sposób, aby wspomóc główny cel, jakim jest płynne porozumiewanie się w języku angielskim. Skupiamy się bardziej na praktycznych umiejętnościach niż na wiedzy, bardziej na używaniu języka niż na nauce o nim.
Zajęcia są bardzo zróżnicowane. Wiele zadań polega na odgrywaniu różnych scen z życia czy pracy (tzw. roleplays), rozmowach na krótkie i konkretne tematy. Uczymy z prawdziwą pasją. Na naszych zajęciach nikt się nie nudzi, prowadzimy je w sposób atrakcyjny i ciekawy.
Zgodnie z tą zasadą tak prowadzimy zajęcia, aby słuchacze maksymalnie wykorzystali każdą minutę. Poprzez różne ćwiczenia staramy się, aby uczestnicy zajęć jak najwięcej mówili podczas lekcji, gdyż czas spędzony w ciszy podczas nauki języka jest według nas czasem straconym.
Staramy się nauczyć naszych słuchaczy praktycznego wykorzystania języka, tak aby w sytuacji większego stresu umieć szybko reagować, myśleć i odpowiadać na zadane pytania. Jako że rozmowa w obcym języku wiąże się z większą dawką stresu niż rozmowa w języku ojczystym, to zasadę tę można z powodzeniem stosować nie tylko w sytuacjach związanych z pracą.
Kolejnym naszym atutem jest lokalizacja czyli Wrocław - Psie Pole. Dzięki temu nasi słuchacze z północnej części miasta mogą uczyć się blisko domu, nie tracąc czasu na dojazdy. Zajęcia odbywają się, w salach przystosowanych do nauki języków obcych.

Lektorzy (+ zaplecze głosowe)

Bartek

Mimo że mam za sobą wiele prywatnych lekcji, przeprowadzonych jako lektor z młodzieżą i dorosłymi wciąż mam nadzieję pozostaję skromnym i pełnym poczucia humoru człowiekiem. Różnorodne doswiadczenie językowe zdobywałem jako uczeń i słuchacz wielu zajęć z języka angielskiego: od prywatnych spotkań, poprzez lekcje w szkole w klasie o profilu filologicznym, w British Council, gdzie zdobyłem certyfikaty FCE i CAE, po konwersacje z native speakerami. Pracowałem ponadto kilka lat w Wielkiej Brytanii w biurze projektowym, gdzie zetknąłem się nie tylko z żywym językiem codziennym, ale także językiem oficjalnym, biznesowym, prawniczym i technicznym. Również tam miałem okazję się przekonać jakie metody nauczania preferują angielskie szkoły językowe. Tymi wszystkimi doświadczeniami chciałbym podzielić się z Wami…

Natalia

Nie potrafisz prowadzić swobodnej rozmowy w języku angielskim? Chcesz wyjechać za granicę ale boisz się, że nie podołasz ze zrozumieniem swobodnego języka? Nie martw się, to normalne. Ale coś trzeba z tym zrobić. To właśnie moja specjalność. Uczę angielskiego w różnych środowiskach, od korepetycji, klas, a także nauczania przez Internet, mam wiele wspaniałych doświadczeń w mojej pracy. Kocham to, co robię, i z wielką przyjemnością dzielę się swoją wiedzą. Najbardziej w nauczaniu lubię spotykanie studentów z różnych środowisk, uczenie się nowych rzeczy od nich, dostosowując swoje lekcje do ich szczególnych potrzeb, pomagając im w doskonaleniu swojego angielskiego i widząc ich postępy w życiu i karierze.

Hania

Praca z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Od kilku lat pracuję z przedszkolakami oraz grupami zerowymi. W przedszkolu uczę nie tylko angielskiego, ale prowadzę regularne zajęcia z dziećmi. Moje przygotowanie pedagogiczne do nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego okazuje się bardzo pomocne w przygotowaniu specjalnych gier i zabaw. Ukończone zaś podyplomowe studia z nauczania angielskiego dzieci z kolei ułatwiają mi dobranie zagadnień językowych odpowiednich dla najmłodszych.

Olla (zaplecze głosowe)

Bycie w centrum wydarzeń oraz kontakt z klientami to coś, co sprawia mi ogromną radość. Dokładam wszelkich starań by jak najlepiej przygotować i zorganizować każdy semestr, tak aby zarówno słuchacze jak i lektorzy czuli duży komfort. Staram się także pomóc wszystkim tym, którzy kontaktują się z naszym biurem.

Oferta

Elastyczne płatności za kursy

Podchodzimy do tematu płatności elastycznie, gdyż uważamy, że należy płacić za spotkania, w których będzie się brać udział. Zdarza się, że już na początku semestru, ktoś zgłasza, że może uczęszczać na zajęcia tylko raz w tygodniu a akurat kurs obejmuje dwa spotkania tygodniowo. Wtedy płaci za połowę kursu. Bywają też przypadki, że słuchacz zgłasza, iż może przychodzić np. we wtorki i w co drugi piątek, wtedy również naliczamy odpowiednią opłatę. Powyżej wymienione przypadki, nie obejmują oczywiście nieobecności spowodowanych sytuacją losową.

Kiedy można dołączyć do grupy?

Nasze kursy konwersacyjne prowadzone są w taki sposób, że można dołączyć do grupy w dowolnym momencie w semestrze. Zachęcamy do nieodkładania tej decyzji, gdyż uważamy, że specjalnie oczekiwanie na rozpoczęcie kolejnego semestru przez 2 lub 3 miesiące jest zupełnie niepotrzebną stratą czasu.

UWAGA! Przyłączając się do danej grupy w trakcie semestru, słuchacz płaci tylko za te spotkania, w których weźmie udział. Zatem indywidualnie wylicza się wtedy należną opłatę oraz określa terminy płatności.

5%

Free

Programy lojalnościowe

Jak każda szanująca się firma posiadamy swoje programy lojalnościowe:

 • Za kontynuację kursu otrzymuje się rabat na kolejny semestr w wysokości 5%.
 • Program rodzinny. Chodzi o to, że każdy członek najbliższej rodziny słuchacza (mąż, żona, dzieci), który rozpocznie u nas naukę otrzymuje 10% upustu

Pierwsza lekcja bez zobowiązań

– Jak to działa? Wyobraź sobie, że zamierzasz dołączyć do jakiejś grupy, ale uprzednio wolałbyś zobaczyć w jaki sposób prowadzone są zajęcia i jednocześnie ocenić, czy poziom grupy jest dla Ciebie odpowiedni. W takim wypadku przychodzisz na spotkanie w wybranej grupie i bierzesz udział w zajęciach. Jeśli Ci się nie spodoba, nie musisz za nie płacić i do niczego nie jesteś zobowiązany. Każdy słuchacz, który zamierza rozpocząć u nas naukę, może przyjść na taką lekcję do każdej istniejącej grupy. Szczególnie zachęcamy do takiej opcji osoby, którym trudno jest określić własny poziom mówienia po angielsku.

10%

Angielski dla zabieganych: wszystkie poziomy (Everyday Eng. + Business Eng.)

Liczba spotkań w semestrze: 15 x 120min (1 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 – 10

Cena za semestr w zależności od liczby uczestników

Angielski na co dzień: wszystkie poziomy (Everyday English)

Liczba spotkań w semestrze: 30 x 90 min (2 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 – 10

Cena za semestr w zależności od liczby uczestników

Angielski w pracy: wszystkie poziomy (Business English)

Liczba spotkań w semestrze: 30 x 90 min (2 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 – 10

Cena za semestr w zależności od liczby uczestników

Angielski dla firm: wszystkie poziomy (Everyday Eng. + Business Eng.)

Liczba spotkań w semestrze do uzgodnienia:

Liczba osób w grupie: 6 - 10

Cena do uzgodnienia

Angielski dla przedszkolaków: 5 latki oraz 6 latki

Liczba spotkań: 30 x 30 min (cały rok, 1 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 - 12

Cena za rok w zależności od liczby uczestników

Angielski dla dzieci szkolnych: 7 latki oraz 8 latki

Liczba spotkań: 15 x 45 min (1 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 - 12

Cena za rok w zależności od liczby uczestników

Angielski dla dzieci szkolnych: 7 latki oraz 8 latki

Liczba spotkań: 30 x 45 min (2 x tyg)

Liczba osób w grupie: 6 - 12

Cena za rok w zależności od liczby uczestników

Konwersacje indywidualne

Liczba spotkań w tygodniu dowolna 60 min

80 zł

Kursy

Kursy

Kursy: Angielski w pracy

Pracujesz np. jako menadżer, na co dzień posługujesz się angielskim i chcesz podnieść swój poziom? Czujesz, że niby wszystko rozumiesz, ale nie masz płynności w mówieniu? Chciałbyś poszerzyć słownictwo i zwroty w zakresie business English? A może używasz angielskiego w pracy sporadycznie i chciałbyś mieć z językiem stały kontakt, tak aby nie zapomnieć tego, co już umiesz? Szukasz pracy i większość ogłoszeń w Twoim zawodzie jest po angielsku? Jeśli tak, to zdecydowanie kurs dla Ciebie. Będziemy przede wszystkim mówić, inscenizować scenki z pracy, przygotowywać się do konferencji, spotkań i rozmów o pracę po angielsku, ale także poszerzać słownictwo i dużo słuchać. Będziemy też od czasu do czasu szlifować formę pisaną (listy formalne i nieformalne, e-maile, listy motywacyjne, CV i inne) Jak widać ćwiczymy z naszymi słuchaczami umiejętności potrzebne zarówno przy szukaniu pracy (pisanie CV i listów motywacyjnych, autoprezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej), jak i w trakcie jej wykonywania (dyskusje, rozwiązywanie problemów, uczestnictwo w spotkaniach). Kursy „angielski w pracy” obfitują w wiele praktycznych ćwiczeń, ponieważ w środowisku zawodowym (w przypadku business English) trzeba szybko myśleć i jeszcze szybciej odpowiadać na pytania bądź co gorsza zarzuty…
Na tym poziomie staramy się przede wszystkim poprawić komunikację, nadać jej wreszcie płynność poprzez stopniowe wprowadzanie różnych typowych zwrotów używanych w języku angielskim. Opanowanie zwrotów pozwala skrócić czas, jaki poświęcamy w głowie na dobór odpowiednich słów zwłaszcza na początku naszej rozmowy w każdym niemal języku obcym. Poznajemy oczywiście bardziej rozszerzone słownictwo związane ze środowiskiem pracy i nie tylko. Dodatkowo uczymy się podstawowych zasad posługiwania się czasami i ich sprawnym doborze do konkretnej wypowiedzi. Poznajemy niektóre podstawowe pojęcia gramatyczne. Pojawiają się pierwsze artykuły do przeczytania w domu oraz scenki typu role-play.
Jeśli znamy już słownictwo dotyczące szeroko pojętego środowiska pracy i dodatkowo mamy opanowane przynajmniej niektóre zwroty językowe powszechnie stosowane w business English to staramy się przede wszystkim nadać naszej wypowiedzi odpowiedniej płynności i szybkości. Służą temu liczne gry i zabawy typu role-play, gdzie trzeba szybko myśleć i jeszcze szybciej odpowiadać na pytania. Na tym poziomie poza tym bardzo duży nacisk położony jest na naukę przeróżnych zwrotów (używanych w dyskusjach, negocjacjach itd.) oraz czasów. Ćwiczymy przede wszystkim ich sprawne używanie w mowie w różnych sytuacjach. Poznajemy nowe zagadnienia gramatyczne szczególnie przydatne w business English, jak zdania czasowe (z when) czy conditionals I i II niezwykle przydatne w negocjacjach biznesowych. Rozszerzamy słownictwo związane ze środowiskiem pracy, ale także uczymy się opowiadać o sobie, swoim charakterze, czasie wolnym i zainteresowaniach, co z kolei często może się nam przydać w tzw. rozmowach kuluarowych lub podczas lunchu. Zaczynamy tworzyć nasze pierwsze opowieści (tzw telling stories). Kluczowymi tematami z business English są zagadnienia z obszaru rekrutacji. Uczymy się jak czytać i tworzyć oferty pracy (job offers) zapoznajemy się z tajnikami pisania bardzo skutecznych listów motywacyjnych (covering letter & formal letter), poznajemy sposoby tworzenia CV po angielsku i oczywiście mierzymy się z tematyką rozmowy kwalifikacyjnej (interview) – w tym, celu poznajemy sposoby przygotowania się do interview (interview tips and questions) i nie tylko.
Na poziomie upper-intermediate przede wszystkim rozmawiamy i poszerzamy słownictwo dotyczące środowiska pracy poprzez czytanie przeróżnych artykułów i artykulików, oglądanie filmików, ćwiczenia słownikowe z business English. Dodatkowo utrwalamy znane już słownictwo i zwroty poprzez udział w dyskusjach i licznych zabawach typu role-play, którą mają nas nauczyć jeszcze szybszego myślenia i reagowania. Poza tym omawiamy i inscenizujemy różne sytuacje biznesowe, z którymi często stykamy się w pracy, takie jak np. prowadzenie rozmów przez telefon, udział w spotkaniach, prowadzenie spotkań, negocjacje, dyskusje, i wiele innych. Uczymy się przy okazji wielu niezwykle przydatnych słów i zwrotów. Zdarzają się też oczywiście tzw. tematy na rozluźnienie, czyli nie związane z pracą. Na życzenie grupy możemy także poruszyć wybrane bądź wszystkie zagadnienia z obszaru rekrutacji, szerzej opisane w zakładce „angielski w pracy intermediate”, takie jak: job offers, covering letters, CV czy interview.
„Angielski w pracy advanced” to kontynuacja kursu „Angielski w pracy upper-intermediate”, gdzie również omawiamy i inscenizujemy różne sytuacje, z jaki możemy mieć do czynienia w pracy, jak phone calls, difficult negotiations, review – talking about pay-rise i wiele, wiele innych, ucząc się przy tym wielu przydatnych słów i zwrotów. Kurs polega głównie na konwersacjach, dyskusjach, spieraniu się, omawianiu artykułów bądź filmów. Dyskutujemy na tematy nie tylko biznesowe. Szlifujemy prędkość wypowiedzi, rytm, wymowę i nierzadko nawet akcent. Kursy na tym poziomie charakteryzuję się dużą dynamiką i energią, choć jak zawsze podczas konwersacji wiele zależy też od samych uczestników.

Kursy: Angielski na co dzień

Niekoniecznie interesuje Cię Business English? Jednak często podróżujesz za granicę, może masz rodzinę na Wyspach Brytyjskich lub po prostu chciałbyś poszerzyć słownictwo, zwroty, dotyczące życia codziennego? Zależy Ci po prostu na swobodnej konwersacji? Chciałbyś lepiej mówić w związku z czekającą Cię długą podróżą? Zapraszamy w takim razie na "Angielski na co dzień". Będziemy podobnie jak w przypadku wszystkich innych naszych kursów konwersacyjnych przede wszystkim mówić, inscenizować scenki z życia codziennego, rozmawiać o zainteresowaniach, podróżach, itd. Przy okazji poszerzymy słownictwo i dotkniemy trochę najbardziej istotnych problemów gramatycznych. Nie zabraknie oczywiście gier i zabaw językowych.
Na tym poziomie, podobnie jak w przypadku kursu „angielski w pracy” staramy się przede wszystkim poprawić komunikację i nadać jej większą płynność poprzez stopniowe wprowadzanie różnych typowych zwrotów używanych w języku angielskim. Opanowanie zwrotów pozwala skrócić czas, jaki poświęcamy w głowie na dobór odpowiednich słów zwłaszcza na początku naszej rozmowy w każdym niemal języku obcym. Na poziomie pre-intermediate pracujemy też nad rytmem i szybkością wypowiedzi i zdecydowanie większy nacisk kładziemy na wymowę, która w języku angielskim jest ważniejsza od gramatyki. Wprowadzamy poszerzone bloki tematyczne związane z sytuacjami z życia codziennego np. lotnisko, restauracja, hotel, awaria, lekarz, podróże, hobby, moja praca itd. Pojawiają się pierwsze poważniejsze zabawy typu role-play.
Jeśli znamy już słownictwo dotyczące zagadnień z życia codziennego i dodatkowo mamy opanowane przynajmniej niektóre zwroty językowe to staramy się przede wszystkim nadać naszej wypowiedzi odpowiedniej płynności i szybkości. Służą temu liczne gry i zabawy typu role-play, gdzie trzeba szybko myśleć i jeszcze szybciej odpowiadać na pytania. Na tym poziomie poza tym bardzo duży nacisk położony jest na naukę przeróżnych zwrotów oraz czasów. Ćwiczymy przede wszystkim ich sprawne używanie w mowie w różnych sytuacjach. Zaczynamy tworzyć nasze pierwsze opowieści (tzw telling stories).
Na poziomie upper-intermediate przede wszystkim rozmawiamy i poszerzamy słownictwo dotyczące życia codziennego a czasami także środowiska pracy. Odbywa się to poprzez czytanie przeróżnych artykułów i artykulików, oglądanie filmików, ćwiczenia słownikowe itd. Dodatkowo utrwalamy znane już słownictwo i zwroty poprzez udział w dyskusjach i licznych zabawach typu role-play, które na tym poziomie są już na tyle skomplikowane, że wymagają dość sporego wstępu i zapoznania się z tzw opisem sytuacji (background). Zabawy te powinny nas nauczyć jeszcze szybszego myślenia i reagowania. Bardzo często bierzemy udział w dyskusjach, które dotyczą krótkich filmów oglądanych na zajęciach, bądź artykułów, które należy szybko „przeskanować”. Chodzi o tzw dyskusje na żywo. Oprócz tego jest szereg wypowiedzi do przygotowania jako zadanie domowe na następne zajęcia. Polecane artykuły są zdecydowanie trudniejsze i dłuższe. Szlifujemy czasy i poszerzamy wiedzę gramatyczną o nowe przydatne zagadnienia w mowie.
„Angielski na co dzień advanced” to przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, na forum, w parach, trójkach itd.„Angielski na co dzień advanced” to przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, na forum, w parach, trójkach itd. Kurs polega głównie na konwersacjach, dyskusjach, spieraniu się, omawianiu artykułów bądź filmów. Dyskutujemy na przeróżne tematy, również biznesowe. Szlifujemy prędkość wypowiedzi, rytm, wymowę i oczywiście akcent. Kursy na tym poziomie charakteryzuję się dużą dynamiką i energią i jak to często u nas bywa humorem.

Kursy: Angielski dla zabieganych

Angielski dla zabieganych to kurs skierowany dla tych, którzy mają czas tylko raz w tygodniu. Dlatego też zajęcia w bardziej skompresowanej formie trwają nie 90 lecz aż 120minut. Słuchacze zapoznają się zarówno z tematami poruszanymi na „Angielskim na co dzień” tzw everyday English jak i zagadnieniami omawianymi na „Angielskim w pracy” czyli tematami z zakresu business English. Wszystko oczywiście okraszone jest licznymi zadaniami i grami konwersacyjnymi.

Kursy: BTtalk KIDS

Angielski dla przedszkolaków to nauka przez zabawę jednak w formie jak najbardziej konwersacyjne, bez książek, ćwiczeń itd. Dzieci w wieku 5 lat poznają pojedyncze słówka i zwroty, które pojawią się na obrazkach, ale tez i w piosenkach i grach. Plus dużo śmiechu podczas zabaw ruchowych czy manualnych. Z kolei 6 latki uczą się (również w zabawowej formie) budować proste zdania i pytania a nawet układają proste dialogi.
Angielski dla dzieci szkolnych to kurs pomyślany jako uzupełnienie zajęć szkolnych, podczas których dzieci uczą się bardziej o języku. U nas w BTtalk zaś nacisk położony jest (podobnie jak u dorosłych) na używanie angielskiego. Zatem większość czasu poświęcamy na gry i zabawy konwersacyjne, które w bezstresowy sposób zmuszają dzieci do mówienia. Dlatego podobnie jak w przypadku przedszkolaków nie używamy ani książek ani ćwiczeń lecz materiały pomocnicze z zabawami i grami konwersacyjnymi.

Kursy: Dla Firm

Oferujemy Państwa firmie kompleksową obsługę z zakresu komunikacji w języku angielskim. Nasza oferta obejmuje:
 • kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania przeznaczone dla pracowników i kadry kierowniczej, prowadzone w Państwa siedzibie lub w innej dogodnej lokalizacji, w wybranej przez Państwa porze i odpowiednim wymiarze godzin
 • tłumaczenie z języka angielskiego i na angielski, zarówno pisemnie jak i ustnie
 • kursy języka polskiego dla cudzoziemców, prowadzone metodą komunikacyjną
 • obsługę wyjątkowych lub cyklicznych wydarzeń, których charakter wymaga pomocy ze strony osób biegle władających językiem angielskim.
Wyróżnia nas elastyczność, gotowość do rzeczywistego dopasowania oferty do potrzeb naszych Klientów oraz konkurencyjne ceny. Jeśli szukają Państwo usług językowych rzeczywiście skrojonych na miarę, prosimy o kontakt z nami.

Kursy: Indywidualne

Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć na żaden z naszych kursów lub masz bardzo dużą blokadę związaną z mówieniem po angielsku, to zawsze pozostaje opcja konwersacji indywidualnych.

Aktualności

 • 2019.01.09

  Wszystkie aktualności znajdziecie Państwo na naszym FB

 • 2019.01.09

  Najlepsze życzenia na Nowy Rok 2019, oby był ciekawszy, zdrowszy i pełen nowych wyzwań:) Happy New Year

 • 2018.10.08

  Pierwsze zajęcia:

  • Wtorek, 9.10.2018, godz. 16:15, SP nr 7,Aleja Aleksandra Brücknera 12, sala parter (klasa 1B)
  • Środa, 10.10.2018, godz. 17:30, ZSzP nr 3, ul. Inflancka 13, sala 128 - 5/6 latki, - 7latki,

  Czekamy na WAS, do zobaczenia.

 • 2018.10.01

  Angielski dla ZABIEGANYCH, GR. A1/A2 PIERWSZE SPOTKANIE!!!!

  • WTOREK, 2.10.2018, godz.18:30-20:30, ZSzP nr 3, ul. Inflancka 13, sala nr 1

  Mamy jeszcze wolne miejsca.

 • 2018.10.01

  ZACZYNAMY KURS... DLA ZABIEGANYCH GR. B1/B2

  • najbliższa środa, tj. 3.10.2018, godz. 18:30-20:30, ZSzP nr 3, ul. Inflancka 13, sala nr 1

  Do zobaczenia:).

 • 2018.09.14

  Zapraszamy na pierwsze spotkania organizacyjne/pokazowe dla DZIECI:

   WTOREK, 18.09.2018 SP nr 7, ul. Brücknera 12, sala nr 1 na parterze
  • 16:15 - Angielski dla 7 latków
  • 17:10 - Angielski dla 5-6 latków
   ŚRODA, 19.09.2018, ZSP nr 3, ul. Inflancka 13, sala nr 1 na parterze
  • 16:30 - Angielski dla Przedszkolaków 5,6 lat
  • 17:10 - Angielski dla 7 latków
  • 18:05 - Angielski dla Przedszkolaków 5,6 lat

  Serdecznie zapraszamy.

 • 2018.09.14

  Zapraszamy na pierwsze (ogólne) spotkanie organizacyjne dla wszystkich grup

   CZWARTEK 20.09.2018 GODZ. 19:00; ZSzP nr 3 , ul. Inflancka 13, sala nr 1 na parterze

  Zapraszamy. Do zobaczenia.

 • 2018.09.06

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że ogłaszamy nabór w BTtalk na nowy semestr dla DZIECI przedszkolnych (5 i 6 lat) i 7 latków! Zajęcia będą odbywały się w SP nr 7 przy ul. Brücknera 12, wg rozpiski:

   WTOREK
  • 16:15 - Angielski dla 7 latków
  • 17:10 - Angielski dla 5-6 latków

  Serdecznie zapraszamy dzieci na dużą porcję zabawy i nauki po angielsku. ZNIŻKI dla rodzeństwa i wiele innych.

 • 2018.09.06

  Ogłaszamy nabór w BTtalk na nowy semestr dla DZIECI! Zajęcia będą odbywały się w ZSP nr 3 przy ul. Inflanckiej 13, wg rozpiski:

   ŚRODA
  • 16:30 - Angielski dla Przedszkolaków 5,6 lat
  • 17:10 - Angielski dla 7 latków
  • 18:05 Angielski dla Przedszkolaków 5,6 lat

  Serdecznie zapraszamy dzieci na dużą porcję zabawy i nauki po angielsku. ZNIŻKI DLA RODZEŃSTWA!

 • 2018.09.06

  Ogłaszamy nabór w BTtalk na nowy semestr dla DOROSŁYCH wg rozpiski:

  • Angielski dla zabieganych A1/A2 – wtorek godz. 18.30-20:30, ZSP nr 3 ul. Inflancka 13
  • Angielski dla zabieganych NOWA GRUPA (poziom do ustalenia) – środa godz. 18.30-20:30, ZSP nr 3 ul. Inflancka 13
  • Angielski dla zabieganych B1/B2 – czwartek godz. 18.30-20:30, ZSP nr 3 ul. Inflancka 13

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do nas dołączyć.

 • 2018.07.15

  Informacje o naszych konwersacyjnych kursach angielskiego w nowym roku szkolnym/akademickim pojawią się zarówno na naszej stronie jak i na Facebooku pod koniec sierpnia!

  Udanego wypoczynku!

 • 2018.07.15

  Wszystkich spragnionych wiedzy zapraszamy podczas wakacji na konwersacje indywidualne zgłoszenia tel 605-593-448 lub mailem info@bttalk.pl. Poza tym na naszej stronie na Facebooku zamieszczamy w każdy poniedziałek krótki filmik o tematyce językowej, który Wam szczerze rekomendujemy. Zapraszamy 9.00 rano w każdy poniedziałek do końca września BTtalk Monday Mornings Film Festival.

 • 2018.07.15

  Nieco spóźnione na naszej stronie, ale szczere życzenia udanych, słonecznych i regenerujących wakacji od BTtalk. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za ostatni wspólnie spędzony rok na naszych konwersacyjnych kursach języka angielskiego.

 • 2018.04.05

  Od 5 kwietnia 2018, ruszamy z nową lokalizacją angielskiego dla Przedszkolaków.

  • Zajęcia odbywają sie w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3, przy ul. Inflanckiej 13, sala nr 129, I piętro
  • Wtorki / 4-5 latki – godz. 17:30, sala nr 129, I piętro
  • Czwartki / 6 latki – godz. 18:10, sala nr 129, I piętro

  Serdecznie zapraszamy!

 • 2018.01.29

  Rozkład jazdy dla dorosłych w nadchodzącym semestrze będzie wyglądał następująco:

  • Grupa A1 (Starter) – angielski dla zabieganych wtorki 18.15 – 20.15
  • Grupa B1 (Intermediate) – angielski dla zabieganych czwartki 18.15 – 20.15
  • Angielski dla zabieganych czyli zajęcia raz w tygodniu 2 pełne godziny
  • Gdzie? Psie Pole, Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Inflancka 13, sala nr 1

  Start nowego semestru 6 lutego! Serdecznie zapraszamy zostały jeszcze wolne miejsca w obu grupach.

 • 2018.01.03

  Zaraz po feriach zimowych rusza w BTtalk nowy semestr dla dorosłych wg rozpiski:

  • Angielski dla zabieganych B1/B2 – wtorek 6 lutego godz. 18.15 sala nr 1 Szkoła ul. Inflancka
  • Angielski dla zabieganych NOWA GRUPA – środa 7 lutego godz. 18.15 sala nr 1 Szkoła ul. Inflancka
  • Angielski dla zabieganych A2/B1 – czwartek 8 lutego godz. 18.15 sala nr 1 Szkoła ul. Inflancka

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą do nas dołączyć. W grupie wtorkowej i czwartkowej także jest kilka wolnych miejsc.

  Zespół BTtalk

 • 2017.12.22

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech ten radosny czas pełen spotkań z rodziną i przyjaciółmi upłynie wszystkim w atmosferze przepełnionej miłością i przyjaźnią. Jednocześnie życzymy wszystkim aby nadchodzący 2018 rok okazał się równie dobry a może i lepszy jak 2017.

  A po świętach informacje o kursach w nowym semestrze…

  Zespół BTtalk

  Happy & Good

  New Year 2018!

Plan zajęć

                 
           

PROPONOWANY PLAN ZAJĘĆ W NOWYM SEMESTRZE ZIMOWYM 2018/2019 – DOROŚLI

godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:30 - 20:30-Grupa 1

Angielski dla zabieganych

A1/A2

ul. Inflancka 13

Grupa 2

Angielski dla zabieganych

B1/B2

ul. Inflancka 13

--

UWAGA: Do grup można dołączyć w dowolnym momencie w semestrze! Zatem nawet jeśli nie dotarłeś ani na spotkanie organizacyjne ani na pierwszą lekcję zawsze możesz przyjść na drugą lub następną.

Nowość w tym roku – w grupach intermediate i wyższych raz w tygodniu zajęcia pod tytułem non-stop-talk czyli konwersacja w czystej postaci! Słowem atrakcji nie zabraknie.

UWAGA: Zajęcia nie są prowadzone! w następujące dni tygodnia: Poniedziałek, Czwartek, Piątek.

PROPONOWANY PLAN ZAJĘĆ W NOWYM SEMESTRZE ZIMOWYM 2018/2019 – DZIECI

godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16:15 - 17:00-Grupa D1

Angielski dla I-klasistów

7 latków

Al. Brücknera 12

Zapisy ruszyły!

---
17:30 - 18:00--Grupa D2

Angielski dla przedszkolaków

5 i 6 latki

ul. Inflancka 13

Zapisy ruszyły!

--

UWAGA: Do grup można dołączyć w dowolnym momencie semestru!

UWAGA: Zajęcia nie są prowadzone! w następujące dni tygodnia: Poniedziałek, Czwartek, Piątek.